Portalul ANT
România, Sâmbătă, 4 Februarie 2023, 06:52:05 | Home | Acces privat | Contact |
- Bine ai venit în Portalul ANT! . - Un portal susţinut de Ministerul Sănătăţii din România.Caută
leftContactsTransplantright
*Istoric transplant / History
*Legislație specifică transplant
*Consiliu științific transplant
*Conducerea Agenţiei Naționale
*Activitatea Agenției
*Declarații de avere şi interese
*Buget
*Achiziții publice
*Bilanț contabil
*Unități acreditate
*Import-Export autorizat
*bookResurse*
*Registrul Naţional Transplant
*Raport statistic transplant
*Card pacient
*Formulare
*Consiliul Europei
*Posturi vacante / carieră
*Informații publice
leftContactsLink Internetright
*Autorităţi publice
*Autorităţi medicale
*Organizaţii
*Publicaţii
*Legitimaţii
*jurnalListe de aşteptare
Registrul Național ANT
RegistrulÎnAşteptareTransplantatDecedatAlteSituaţiiTotal
Cardiac3510310620264
Celule reproductive - EmbrioTransfer386827148036831384
Celule stem hematopoietice84515711141152645
Cornee2647280931085
Hepatic4578564564952264
Os - Tendon111604327745
Pulmon397322
Renal33902567386726415
Alte situații: Incompatibil, Retras, Externat, Alte cauze.
Verificați starea codului dumneavoastră aici!
| © Copyright ANT 2023 | Home | Acces privat | Contact |