Portalul ANT
România, Luni, 22 Iulie 2024, 11:40:07 | Home | Acces privat | Contact |
- Bine ai venit în Portalul ANT! . - Un portal susţinut de Ministerul Sănătăţii din România.Caută
leftContactsTransplantright
*Istoric transplant / History
*Legislație specifică transplant
*Consiliu științific transplant
*Conducerea Agenţiei Naționale
*Activitatea Agenției
*Declarații de avere şi interese
*Buget
*Achiziții publice
*Bilanț contabil
*Unități acreditate
*Import-Export autorizat
*bookResurse*
*Registrul Naţional Transplant
*Raport statistic transplant
*Card pacient
*Formulare
*Consiliul Europei
*Posturi vacante / carieră
*Informații publice
leftContactsLink Internetright
*Autorităţi publice
*Autorităţi medicale
*Organizaţii
*Publicaţii
*Legitimaţii
*jurnalListe de aşteptare
Registrul Național ANT
RegistrulÎnAşteptareTransplantatDecedatAlteSituaţiiTotal
Cardiac6610611720309
Celule reproductive - EmbrioTransfer570433825040139930
Celule stem hematopoietice104818441261653183
Cornee261108041251470
Hepatic5009705295362535
Os - Tendon115770334922
Pulmon998329
Renal36672885437807069
Alte situații: Incompatibil, Retras, Externat, Alte cauze.
Verificați starea codului dumneavoastră aici!
| © Copyright ANT 2024 | Home | Acces privat | Contact |